Vitajte na stránkach našej spoločnosti, zaoberajúcej sa výrobou a montážou opláštenia budov!

Ponúkame prácu pre externé montážne skupiny na montáž interiérových, exteriérových presklených konštrukcií a prevetrávaných fasád na území celej slovenskej republiky.

 

Foto: Šafránová záhrada, Košice

Firma TATRASPOL J ponúka do prenájmu tri od seba nezávislé oddelené priestory vrátane sociálneho zariadenia. Dispozičná plocha od 80 – 120 m².

 

Foto: Slnečnice - Južné Mesto, nominant na stavbu roka 2013

Vitajte na stránkach našej spoločnosti, zaoberajúcej sa výrobou a montážou opláštenia budov!

Business centre, Košice

Pár slovami o firme TatraspolJ s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a montážou hlinikových konštrukcií s rôznymi výplňami. Máme dlhoročné skúsenoti z tejto priemyselnej oblasti a vybudovali sme si široký okruh spokojných zákazníkov. Od roku 2004 sme držiteľmi certifikátu STN EN ISO 9001:2009. Pre detailné informácie nás kontaktujte.

História firmy

Výroba a montáž:

Ponúkame aj komplexnú inžiniersku činnosť.

Ponúkame do prenájmu tri od seba nezávislé oddelené priestory vrátane sociálneho zariadenia. Dispozičná plocha od 25 – 85 m² s dodatočnou možnosťou predelenia. Parkovisko pred budovou monitorované kamerovým systémom je k dispozícii. Obchodné a iné podmienky pri osobnom stretnutí.

Ďalšie obrázky nájdete v úplnom článku.

Ponúkame prácu pre externé montážne skupiny na montáž interiérových, exteriérových presklených konštrukcii a prevetrávaných fasád na území celej slovenskej republiky.